Akceleratora programmas 2017/2018 noslēguma vakars

  • 7
  • mar

Akceleratora programmas 2017/2018 noslēguma vakars

10 lieliski sociālās uzņēmējdarbības projekti ir gatavi parādīt, kā viņu ideja ir transformējusies pusgada laikā pēc darba akcelerācijas programmā pieredzējušu mentoru uzraudzībā. Iepazīstieties ar viņiem arī Jūs akceleratora noslēguma pasākumā 29. martā plkst. 18.00 ‘Astor Riga Hotel’ telpās.

Iesniegtās jaunuzņēmumu idejas tika izskatītas divās atlases kārtās. 30 veiksmīgākie pirmās kārtas ideju autori tika uzaicināti uz otro atlases kārtu – ātrajām intervijām jeb “speed interviews”, kur 2 – 3 minūšu laikā dažādu jomu eksperti jāpārliecina par sava projekta unikalitāti un atbilstību programmas mērķim. Akceleratora programmā tika apstiprināti 11 spēcīgi projekti, kas četras nedēļas nogales cītīgi strādāja pie savas biznesa idejas realizēšanas – gan pildīja mājasdarbus, gan tikās ar nozares ekspertiem un mentoriem, kā arī ieguva regulāru atgriezenisko saiti.

“Projektu gatavības pakāpe joprojām ir dažāda – daži projekti ir ievērojami mainījuši gan pašu ideju, gan tās pasniegšanas veidu. Dažiem pie savas idejas vēl būs pamatīgi jāstrādā, lai tā kļūtu par īstenību. Daži to jau ir gatavi realizēt. Akcelerācijas programmas laikā viņi visi bija spiesti domāt par tiem jautājumiem, kuriem citkārt neatliek laika. Piemēram, bija nepieciešams izstrādāt biznesa plānu ar reāliem skaitļiem, kas jāpamato. Dažiem tā bija pirmā reize, kad viņi piespieda sevi veikt kalkulācijas,” par iespaidiem stāsta ‘New Door’ akceleratora vadītāja Diāna Lapkis.

Informācija par visiem projektiem, kas izturējuši akcelerācijas programmu, ir pieejama šeit. Noslēguma pasākumā katram no tiem tiks dota iespēja prezentēt savu veikumu un ieskicēt arī tālākos attīstības plānus.

2017./2018. gada akcelerācijas porgramma notika ar Ziemeļvalstu Ministru padomes Latvijā atbalstu

RSVP līdz 26.martam

Reģistrācija:
New Door noslēguma pasākums 2017/2018
Tel. +371 25731341