Kļūsti par brīvprātīgo

...

Starptautiskajā sociālas uzņēmējdarbības attīstības programmā New Do(o)r Riga piedalās desmitiem brīvprātīgo, kuri dod savu ieguldījumu gan pašas programmas, gan tās dalībnieku projektu attīstībā.

New Do(o)r Riga ir starptautiska sociālo inovāciju platforma, kas piedāvā apmācības kursu topošajam sociālajam uzņēmējam, kas ļauj viņam izstrādāt savu projektu no idejas līdz strādājošam sociālajam uzņēmumam.

Apmācības programmas ietvaros brīvprātīgie var kļūt par mentoriem, kas atbalsta konkrēto projektu, vai arī dot savu ieguldījumu kā eksperti konsultanti, pie kuriem dalībnieki var griezties konkrētos profesionālos jautājumos (finanses, jurisprudence, reklāma utt.). Daži brīvprātīgie piedalās arī kā lektori semināros un kā dalībnieki apaļajos galdos. Mentors ir pieredzējis profesionālis savā darbības sfērā, kurš gatavs veltīt 1-2 stundas mēnesī iesācējam uzņēmējam, izpildot „darbaudzinātāja” lomu, kurš pavada un virza. Mentors var palīdzēt dalībniekam gan ar noderīgu padomu, gan ar nepieciešamiem kontaktiem viņa uzņēmuma virzīšanai tirgū.

„Motivācija, atbalsts un pieredzes nodošana ir svarīgas mentora darbības sastāvdaļas, bet jāatceras, ka panākumi un attīstība biznesā ir tikai paša uzņēmēja iesācēja rokās. Mentors norāda uz, viņaprāt, pareizajiem skatupunktiem, ceļiem, bet lēmumu patstāvīgi pieņem tas, kurš pārņem pieredzi,” uzskata mentoru kustības aizsācēja Latvijā, Lietišķās informācijas dienesta izpilddirektore un apvienības „Līderis” vadītāja Aija Vīksna.

Lai kļūtu par starptautiskās mentoru, ekspertu un konsultantu komandas brīvprātīgo, lūdzam Jūs aizpildīt nelielu anketu.

Lūdzu, atstājiet savus kontaktu datus, un mēs labprāt sazināsimies ar Jums!